GeriTelevizyon Cennetin Gözyaşları son bölüm sonrası 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cennetin Gözyaşları son bölüm sonrası 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennetin Gözyaşları son bölüm sonrası 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennetin Gözyaşları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine duygu dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Arzu ve Kaya ölüme atladı. Cennet babasına yaptığı haksızlığın vicdan azabıyla ona ulaşmaya çalışır ama Kaya ortalarda yoktur. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Cennetin Gözyaşları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennetin Gözyaşları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Melisa'nın tek hedefi vardır, Cennet ile arasını düzeltmek ve kendisini affettirmek. Ekranlara gelen son bölümün ardından izleyiciler ipucu edinmek için yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki ekranlara gelen son bölüm sonrası Cennetin Gözyaşları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler…

Cennetin Gözyaşları 24. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Arzu ve Kaya ölüme atlamışlardır. Cennet babasına yaptığı haksızlığın vicdan azabıyla ona ulaşmaya çalışır ama Kaya ortalarda yoktur. Melisa ise evden kovduğu annesinin şu an nerede, ne halde olduğunu umursamıyordur bile. Onun tek hedefi vardır, Cennet ile arasını düzeltmek ve kendisini affettirmek.

Selim ise babasının işlediğini düşündüğü Rıza Bey cinayetini kimseye söyleyememenin vicdan azabını yaşıyordur. Bu şekilde susuyor olmak ona göre değildir. Tüm bu baskılarla uğraşırken bir de babasına olan öfkesi git gide büyüyordur. Suçlayacak birini arıyor ve bunun için de Kaya en doğru kapıdır. Babası konuşmaya başladığı anda ilk soracağı soru da budur. Ne var ki Cengiz konuşmaya başlamıştır ama Nilgün bunu herkesten gizler. Amacı Selim'i Soyerlerin öfkesinden korumaktır.

Herkes acı, tatlı, pişmanlık ve sır dolu hayatlarına kaldıkları yerden devam ederken diğer tarafta kabus dolu bir hayat başlamıştır. Arzu ve Kaya ölmemiş, Arzu, Kaya'nın tutsağı olmuştur. Arzu'nun bıraktığı mektup Sema tarafından bulunduğunda öldüğüne inanılmıştır. Melisa'nın asla geçmeyeceğini sandığı öfkesi annesinin ölüm haberiyle bir anda son bulup, tarifsiz bir acıya dönüşeceğini hesap edememiştir… Herkes Arzu'nun öldüğünü düşündüğü sırada Arzu çıkıp gelir. Geldiğinde her şeyin son bulduğuna emindir. Çünkü iki kişilik çıktıkları ölüm yolculuğu Kaya için Arzu'nun elleriyle son bulmuştur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle