GeriTelevizyon Cennetin Gözyaşları 14. bölüm fragmanında Cennet cezaevinden çıkabilecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cennetin Gözyaşları 14. bölüm fragmanında Cennet cezaevinden çıkabilecek mi?

Cennetin Gözyaşları 14. bölüm fragmanında Cennet cezaevinden çıkabilecek mi?

Cennetin Gözyaşları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Cennetin Gözyaşları’nın yarın akşam yayınlanacak olan 14. bölümünde hapishaneye giren Cennet’i zor zamanlar bekliyor. Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıkıyor. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? Cennet cezaevinden çıkabilecek mi? İşte Cennetin Gözyaşları 14. bölüm detayları!

Cennetin Gözyaşları dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. En son 17 Aralık Pazar günü ekrana gelen Cennetin Gözyaşları dizisinin son bölümünde Arzu bütün ailesi ile mücadele ederken tüm bunların sorumlusu olan Cennet'e de en büyük kötülüğü yaptı. Yaşananların sorumlusu olarak gördüğü Cennet’i korkunç bir şekilde cezalandırdı. Şimdi ise gözler yeni bölümde!

Cennet hapse girmiştir ve onu zorlu bir süreç bekliyordur. Hiç bilmediği ve oldukça sert şartlarda olan hapis ortamında hem hayatta kalmaya çalışıyor hem de suçsuzluğunu ispatlamak istiyordur. Ama hiçbir şey kolay olmayacaktır. Tüm bunların arkasındaki kişinin Arzu olduğunu biliyor olması da bir şeyleri değiştiremiyordur. Yapayalnız hissediyordur kendisini. Oysaki arkasında onu koruyup, kollamaya çalışan büyük bir güç vardır. Bu güç Cennet'in destekçisi olmaya adım adım giderken Arzu'nun da kabusu olacaktır. Önemli miktarda hisselere sahip olan Arzu daha da güçlüdür. Sema'yı ve Orhan'ı karşısına almıştır ama yıkılmayacağından da o kadar emindir ki. Ne var ki hayatının en büyük kabusu ensesindedir ve karşılaşmalarına da çok az kalmıştır. Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıktığını anlamıştır. Cennet'in kendisine en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır ama Selim'in hem eli kolu bağlı hem de Cennet'in yüzüne bakacak cesareti yoktur. Kötüler galip gelmelerinin sevincini yaşarlarken en büyük kötü ile henüz karşılaşmamışlardır. Savaş asıl şimdi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle