GeriTelevizyon Cem Korkmaz kimdir? Ünlü Youtuber hakkında merak edilenler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cem Korkmaz kimdir? Ünlü Youtuber hakkında merak edilenler

Cem Korkmaz kimdir? Ünlü Youtuber hakkında merak edilenler

Cem Korkmaz'ın intiharının gündeme oturmasının ardından birçok kişi, Youtube ve filmlerle ismini duyuran Korkmaz hakkında detaylı bilgi edinmek istedi. Recep İvedik ve AROG filmlerinde rol alan Cem Korkmaz, birçok kişinin takip ettiği Youtube kanalı üzerinden çok sayıda izlenme sayısına ulaştı. Peki, Cem Korkmaz kimdir? İşte, merakla araştırılan isim hakkında bazı bilgiler

Youtube ile ismini geniş kitlelere duyuran Cem Korkmaz intiharı günün en çok konuşulan ismi oldu. Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar gibi komedyenlerle çalışan Cem Korkmaz'ın yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular yeniden gündeme geldi. Peki, Muhittin Korkmaz'ın oğlu olan Cem Korkmaz kimdir? Kaç yaşında hayatını kaybetti?

Cem Korkmaz, 1987 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini doğup büyüdüğü şehir olan Bursa'da tamamlayan Korkmaz, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuğunu dahil olduğu AROG, Recep İvedik 4, Diğer Yarım, Kiraz Mevsimi ve Kocan Kadar Konuş gibi projelerle destekleyen Cem Korkmaz, asıl çıkışını ise bir youtube kanalındaki videolarıyla gerçekleştirmiştir. Cem Korkmaz'ın oyuncu olan babası Muhittin Korkmaz, GORA filmindeki 'Bir cisim yaklaşıyor' repliğiyle tanınmaktadır.

17 Ekim 1953'de Gaziantep'te doğan Muhittin Korkmaz Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. G.O.R.A.’da sık sık "Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!" repliğini kullanan Tihulu adlı karakteri oynamıştır

Muhittin Korkmaz uzun yıllar boyunca tiyatrolarda sahne aldı ve Bursa Devlet Tiyatrosu'ndan emekli oldu. 2002 yılında Cem Yılmaz'ın Telsim reklamı için seçilip, reklamda Huluti isimli karakteri oynadı. Bu reklam ile birlikte Cem Yılmaz'ın projelerinde yer almaya başlayan Korkmaz, G.O.R.A.’da "Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!" repliğini kullanan Tihulu'yu oynadı. Tihulu ismi Cem Yılmaz tarafından Telsim reklamındaki Huluti karakterinden esinlenilerek yaratılmıştı.

G.O.R.A.’nın ardından Tunç Başaran'ın yönettiği Sinema Bir Mucizedir ile Ezel Akay'ın yönettiği Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filmlerinde yer aldı. Daha sonra Cem Yılmaz'la olan birlikteliğine Türk Telekom reklamı ile A.R.O.GYahşi Batı ve Pek Yakında filmlerindeki yardımcı rollerde devam etti.

CEM KORKMAZ NEDEN İNTİHAR ETTİ?

İntihar ettiği belirtilen Cem Korkmaz'ın cesedi, incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'n gönderildi. İntihar nedeniyle ilgili ise bir açıklama yapılmadı. 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle