GeriTelevizyon Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü ne zaman? Dizi ne zaman bitecek?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü ne zaman? Dizi ne zaman bitecek?

Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü ne zaman? Dizi ne zaman bitecek?

Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü için geri sayım başladı. Atv ekranlarında yaklaşık beş aydır sürdürdüğü serüvenine nokta koymaya hazırlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek'in, Ali ile Derin'in ilişkisini nasıl sonlandıracağı merak konusu oldu. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek ne zaman final yapacak? Dizi ne zaman bitecek? İşte, detaylar

Derin ve Ali arasındaki aşk hikayesini konu alan Bu Şehir Arkandan Gelecek, son bölümü ile merak konusu oldu. Dizinin takipçileri, son bölümün ne zaman ekrana geleceğini merak ediyor. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü ne zaman ekrana gelecek? Dizinin ne zaman bitecek? İşte, Kerem Bursin'in o paylaşımı

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

İstediği ilgiyi göremeyen Bu Şehir Arkandan Gelecek'in bu sezon final yapacağı iddiaları Kerem Bursin tarafından da doğrulandı. Ünlü oyuncu 22 Mayıs tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, dizinin biteceğini takipçileriyle paylaştı. Bursin, yayınladığı videoyla birlikte şu sözlere yer verdi;

"PAYDOS..!
Her ne kadar Kerem emeğinin karşılığını alamadığı için bitmesini istesem de üzülmedim değil... Herşey daha güzel olabilirdi. Böyle hayal etmemiştik hepimiz."

Dizinin yapımcısı ise 20. bölümde final yapılacağını teyit etti.

DİZİNİN KONUSU

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, "anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ise, Hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali'nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir...

Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, Şehre küstür, yıllar sonra "Rauf anne"si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul'a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre.... Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır.. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümü ne zaman Dizi ne zaman bitecek

 

 

Sinefil'de bu hafta: Tom Cruise vs Hakan Peker

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle