GeriTelevizyon Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı öncesi büyük yakarış!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı öncesi büyük yakarış!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı öncesi büyük yakarış!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı öncesinde Ali ile birlikte zor zamanlar geçiren Derin için artık dayanma gücü kalmamıştır. Babasının kendisini düşünmediğini ancak her şeye rağmen düşünüyormuş tavırları göstermesini anlamlandıramadığını ifade eden Derin, Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı öncesi, duygularını ortaya dökmüştür. Diğer taraftan Ali'nin ise Aslı'yla başı beladadır. İşte, Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Son bölümde Aslı'nın bir fırsattan istifade Ali'ye söylediği boşanma konusu, Ali tarafından tepkiyle karşılanmıştır. Bu Şehir Arkandan Gelecek 18.bölüm fragmanı öncesinde Ali, Aslı'nın kendisinden boşanarak Bora ile evlenmesinin ne kadar tehlikeli olduğunu bilmektedir. Peki, bu olayların devamı niteliğinde olması beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve detayları

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şahin'in Ali için dövüştüğü mekân, yasadışı bahis oynandığı gerekçesiyle polisler tarafından basılır. Ali, babasını zorlukla oradan çıkarmayı başarır ancak Şahin'in yürüyecek mecali yoktur. Polise yakalanmak üzereyken son anda umulmadık birinin yardımıyla kurtulurlar. Dövüşte galip gelen Şahin, Aydemir'den anlaşmanın gereğini yapıp sözleşmeyi kendisine vermesini ister. Ancak Aydemir sözünde durmayınca Şahin, zor kullanmak zorunda kalır. Babasının gözü önünde dayak yemesi ve Ali'nin ters tavırları Gülce'yi çileden çıkartır. Gülce, Ali ve Şahin'den intikam almak için gözünü Veysel'e diker. 

Maddi bakımdan da güçlenmek isteyen Belgin, Tekin'den habersiz Yiğit'le işbirliği yapmaya karar verir ve Yiğit'ten tekrar kaçakçılık işine girmesini ister. Yiğit, bunun çok tehlikeli olabileceği konusunda onu uyarsa da Belgin kararlıdır; Tekin'in canını yakmak için tehlikeyi göze alacaktır. Tekin, kızının gönlünü almak için doğmamış torununa hediyeler alıp Derin'in kapısına gönderir. Derin'i en hassas yerinden yakalamaya çalışmaktadır. Babasının değişmek istediğini düşünüp umutlanan Derin, öğreneceği bir gerçekle büyük hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bora'nın ilgisine karşılık vermeye başlayan Aslı, annesinden gizli onunla buluşmaya başlar. Ancak Ebru onları yakalar. Aslı, annesine Ali'nin ilgisini çekmek için Bora'yı kullandığını itiraf eder. Aslı sonunda işi abartıp Ali'ye boşanmak istediğini çünkü Bora'yla evleneceklerini söyler. Ali'nin tepkisi Aslı'nın işine gelecektir. 

Şahin'in aldığı hediye Veysel'i çok mutlu eder ama okulda onu rahatsız eden çocuklara karşı bir önlem alması gerekmektedir. Ali'den kendisine dövüşmeyi öğretmesini ister. Herkesten gizli ormanda buluşup çalışmaya karar verirler. Ancak Veysel buluşma yerine gelmez. Ali endişelenir ve her yerde onu arar. Bütün mahalle ayağa kalkmış Veysel'i ararken, Ali'ye gelen bir telefon büyük paniğe yol açar.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle