GeriTelevizyon Börü dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Börü dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Özel harekat polislerinin yaşadıkları zorlukları anlatan Börü dizisinin son bölümünde karanlığın artarak her yeri sardığı 2016 bahar aylarında, Kemal kendi ele aldığı gizli bir görevle tim içindeki gerilimi arttırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu, hareketli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde efsanevi komutan Osman Alan'ın bildiği şeyler sır düğümlerini çözebilecek bilgilerdi ancak içeriden ve dışarıdan artan baskı BÖRÜ'ye her aşamada engel olmaya çalışmaktaydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Karanlığın artarak her yeri sardığı 2016 bahar aylarında, Kemal kendi ele aldığı gizli bir görevle tim içindeki gerilimi arttıracaktır. Efsanevi komutan Osman Alan'ın bildiği şeyler sır düğümlerini çözebilecek bilgilerdir ancak içeriden ve dışarıdan artan baskı BÖRÜ'ye her aşamada engel olmaya çalışmaktadır. Devlet mühimmatına yapılan yabancı kökenli bir saldırı ise tüm planları alt üst edecektir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle