GeriTelevizyon Börü dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Börü dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını nakletmeye çalıştı. Zırhlı konvoyun başına gelenler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye attı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundaydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İlk bölümden 3 ay sonra, 2015 senesinde devam eden BÖRÜ Bölüm 2 "Kar Gibi Beyaz" öyküsü, JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir. Kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundadır. Time yeni katılan çömez Kaya ise acılarını timden saklamakta ısrarcı olmasına rağmen, hayatını emanet ettiği kardeşlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda olduğunu anlamaya başlar. BÖRÜ, onun da ikinci ailesidir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle