GeriTelevizyon Börü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Börü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Börü 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Börü dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümüyle geçtiğimiz çarşamba akşamı ekrana gelen Börü dizisinde oldukça hareketli dakikalar yaşanmıştı. Dizinin 2. bölümünde ise ne gibi konular işlenecek merak ediliyor. İşte, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Börü dizisi yayınlanan 2. bölüm 'Kar Gibi Beyaz' fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin ilk bölümünde oldukça aksiyon dolu anlar yer almıştı. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Börü dizisinin yeni bölüm fragmanı.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Polis Özel Harekat'ın en seçkin taarruz timlerinden biri olan 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ'nün öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır'da başlıyor. Efkarlarıyla, kahramanlıklarıyla ve vatan uğruna perişan etmeye hazır yaşamlarıyla BÖRÜ, kendi dertlerine rağmen asla pes etmeyenlerin öyküsü. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye'nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, BÖRÜ ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle