GeriTelevizyon Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında Ateş'ten büyük sürpriz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında Ateş'ten büyük sürpriz

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında Ateş'ten büyük sürpriz

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında Ateş, Aslı ile barışabilmek için akla gelmedik bir sürpriz hazırlıyor.. Faryalı, Yıldız ile geçmişte vermesi gerektiği birliktelik kararında geç kalmaktan dolayı rahatsızdır. Yıldız ise, gelceğe bakmaktadır! Ateş, Aslı ile yollarını temelli birleştirecek olan kararı vermiştir. Son söz Aslı'dadır artık.. Peki Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölüm fragmanında dikkat çeken o anlar

Bodrum Masalı 31. Bölüm Fragmanı yayında! Ateş'ten, Aslı'yı şaşırtan hareket! Bodrum Masalı 31. Bölüm 9 Nisan Pazar akşamı Kanal D'de!

Bodrum Masalı 29. Bölüm'de; Maya, Aslı'nın yaşadığı yeri görmeye geliyor ve anne-kız arasında duygusal anlar yaşanıyor. Yıllar sonra anne ve babasını bulan Aslı, onlarla vakit geçirmek için can atar. Oluşan mutlu aile tablosunda Aslı, Maya'yı yıllarca kendisine bakmış babası olarak bildiği Asım ile tanıştırmak ister. Aslı ve Asım'ın yaşadığı eve giden Maya, gördüğü manzara karşısında duygularına engel olamaz. Maya ile Aslı'nın duygusal yüzleşmesine tanık olan Asım, ikiliyi yalnız bırakır.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle