GeriTelevizyon Bodrum Masalı yayınlanan son bölümün ardından 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı yayınlanan son bölümün ardından 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı yayınlanan son bölümün ardından 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarının nefes kesen dizileri arasında yerini alan Bodrum Masalı yeni bölümleriyle pazar akşamları ekranlarda olacak. Sevilen dizi Bodrum Masalı artık sadece 60 dakika yayınlanacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Ateş, kendisini Lal’le dudak dudağa gören Aslı’ya durumu açıklamak ve sevgilisinin gönlünü almak için yöntemler düşünmeye başladı. Fakat olaylar karışmıştı. Peki, Bodrum Masalı 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanını yayınlandı. Artık Kanal D ekranlarında bölüm başına 60 dakika yayınlanan Bodrum Masalı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Faryalı, Yıldız ile geçmişte vermesi gerektiği birliktelik kararında geç kalmaktan dolayı rahatsızdır. Yıldız ise, gelceğe bakmaktadır! Ateş, Aslı ile yollarını temelli birleştirecek olan kararı vermiştir. Son söz Aslı'dadır artık!

Ateş, kendisini Lal’le dudak dudağa gören Aslı’ya durumu açıklamak ve sevgilisinin gönlünü almak için yöntemler düşünmeye başlar. Aslı ise kalp kırıklığını üzerinden atabilmiş değildir. Ferdi’nin “yüzük ver, evlen” önerisi aklına yatar. Lal ise bu hareketi yapmasının sebebi olarak gördüğü Bora’yı suçlar. Bora da Lal ile ilişkisi konusunda tedbirler alması gerektiğine ikna olur, o tedbirler tam da Gözde ve Evren’in istediği gibidir. Evren, Bora’yı köşeye sıkıştırma konusunda çalışmaya devam etmektedir ve Bora’nın annesinin sırrına yaklaşır. Faryalı, Maya ve Yıldız arasındaki gerginlik nedeniyle kendisini köşeye sıkışmış hissetmektedir.

Faryalı ve Yıldız arasındaki tüm sorunlar aşılıp, yeniden mutlu günler olacak mı? Lal'in Ateş'e yakın olduğu an Aslı'nın görmesi, Ateş ve Aslı arasındaki ilişkiye derin bir darbe vurur. Aslı, o gördüğü anı unutamaz ve her şeyi unutmak ister. Ateş ise Aslı'nın gönlünü alabilmek için tüm imkanlarını kullanır. Aslı'ya bir kamyon portakal getirse de Aslı'nın düşünceleri dğeiştirmek kolay değildir. Aslı, olanları görmezden gelip Ateş'i affedecek mi?

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Geceyi Faryalı’dan uzakta eski evlerinde geçiren Yıldız, sabah Bora’yı karşısında bulur. Bora, Yıldız’ı hayatında çok önemli biri olan annesine götürür. Faryalı, Maya ve Aslı yıllar sonra toparlanmış bir aile gibi vakit geçirmeye başlarlar. Maya’nın bundan sonra ne yapacağı en büyük soru işaretidir; evine mi dönecek, Bodrum’da Aslı’nın yanında mı kalacak? Bu durum, Faryalı’nın hem Yıldız’la hem Ateş’le ilişkisini etkileme potansiyeline sahiptir.

Evren, Lal’i Bora konusunda sıkıştırmaya devam ederken, Gözde’nin herkesin hayatını etkileyecek bir sırrı ortaya çıkar. Aslı ise Ateş ve Lal’i yakınlaşmış halde yakalar ve büyük bir ikileme düşer.

TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle