GeriTelevizyon Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı?

Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı?

Bodrum Masalı sezon finaliyle ekranlardaydı. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Nejat işlerin başrollerini paylaştığı, genç oyuncular Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz ve Ezgi Şenler’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Bodrum Masalı 42. bölümüyle sezona ara verdi. Sezon finali bölümünün finalinde yaşananlar herkesi derinden etkiledi. İşte Bodrum Masalı sezon finalinde yaşananlar!

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına bu sezon başlayan aile ve gençlik dizisi Bodrum Masalı dün akşam yayınlanan 42. bölümüyle sezon finali yaptı. Haydar Efe ile Üzüm'ün düğün töreninin gerçekleşeceği sezon finalinde Faryalı ile Yıldız aralarındaki buzları eritmek isterlerken korkunç bir olay yaşadı. İşte Bodrum Masalı 42. bölümde yaşananların detaylar

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı'nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi. Öte yandan Bodrum sakinlerini korkunç bir olay bekliyordu. Herkesi etkileyen bu olay, derinden sarsmaya yeter. Faryalı ile Yıldız, aralarındaki buzları eritebildi mi?SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?

Bodrum Masalı sürprizlerle dolu, çok farklı bir bölümle sezon finali yapıyor. Su’nun gördüğü rüyaların aksine, Bodrum’da düğün havası hakimdir. Haydar ile Üzüm’ün düğünü tüm kahramanlarımızı bir araya getirmiştir. Sadece Su, kötülüğün ve acının adım adım yaklaşmakta olduğunu hissetmiştir.
Mutlu başlayan düğün, tıpkı Su’nun gördüğü rüyalar gibi kedere gebedir. Kahramanlarımızın yaklaşmakta olan tehlikeden haberleri yoktur. Aşkla, acıyla ve anılarla sınanacaklarından da…

Bodrum Masalı sezon finalinde neler yaşandı


SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Son 24 saatte ne oldu? (19.06.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle