GeriTelevizyon Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Fikri ve Şükran’ın sağlık sorunları yaşadığı Bizim Hikaye 20. bölüm finalinde Barış’ın da aslında büyük bir dram yaşadığı ortaya çıktı. Finalde Filiz, bir ablası olduğunu öğrendi. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye 1 Şubat Perşembe günü 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Barış ve Filiz’in yeniden yan yana geldiği son bölümünde Fikri’nin siroz olduğu ortaya çıktı, asıl sürpriz ise finalde yaşandı. Sağlık sorunu yaşayan Fikri’nin ‘sizin bir ablanız daha var.’ sözleri şok etkisi yarattı. Bu gelişmenin ardından yaşanacakları merak eden dizi takipçileri fragmanı takip ediyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Filiz ve kardeşleri ablalarını bulabilecek mi?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Şükran’ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarsmıştır. Bu olay aynı zamanda Şükran’ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile olacaktır. Öğrendikleri şey aileyi hem derinden sarsar hem de gelecek için umutlandırır. Acaba Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? Eve daha yeni dönen annelerini tekrar kaybetme korkusunu yaşayan çocuklar; bir yandan da çocuk yuvasına dönmenin korkusunu hissetmektedirler. Fakat Filiz bunun tekrar yaşanmasına izin vermemekte kararlıdır.

Cemil ise hala sevdiği kadını elinde tutamamanın acısını ve öfkesini yaşamaktadır. Bu öfkeyi çevresindekilerden çıkarmaya başlayan Cemil artık her şeyi geride bırakıp başka bir şehre gidecek midir?

Karısının başına gelenlerden çocukları sorumlu tutan Fikri, bu acıyla kendini yeniden içkiye vermiştir. Durumu her geçen gün ciddileşen Fikri hastalığını daha ne kadar gizleyecektir?

Başına bir dizi talihsiz olay gelen Tufan’ın dengesi, davetsiz bir misafirin gelişi ile yeniden al üst olur. Tufan’ın yıllardır görmediği karısı Ferda gelmiştir ve Tufan’a çok iyi davranmaya başlar. Tufan karısının dönüşünü boşanmak için bir fırsat olarak görürken Tülay, Ferda’nın yüzünü görmeye bile tahammül edememektedir.

Hikmet’in platonik aşkı hem kendisinin hem de Esra’nın başına her geçen gün daha çok bela olmaktadır. Esra kendisinden uzaklaşmasını söylese de Hikmet marketten gitmemekte kararlıdır. Hikmet’in bu ısrarı Muzi’yle olan ilişkisini de etkileyecektir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle