GeriTelevizyon Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmenin ardından başladı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadığı zorlukları traji komik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin dün akşam yayınlanan son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen denetmenle karşılaşan Filiz, büyük bir şok yaşadı. Peki olaylı son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman araştırmaları 'da başladı. Aile temalı Amerikan televizyon dizisi Shameless’ın Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye’nin 14 Aralık tarihli bölümünde sürprizlerin ardı arkası kesilmedi. İstemeden de olsa Rahmet ve Hikmet’in başını belaya sokan Barış, zor bir seçim yaparak mahalleyi terk etti. Finale ise eve aniden giren sürpriz ziyaretçi damga vurdu. Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen denetmenin çocukları alıp almayacağını merak eden izleyiciler heyecanla Bizim Hikaye 15. bölüm fragmanını araştırıyor.

Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Çalıntı arabayla yakalanan Rahmet ve Hikmet’in akıbeti Cemil’in insafına kalmıştır. Durumu öğrenen Barış ise suçunu üstlenmek için çocukların yanına koşar, ancak Cemil ona başka bir teklif ile gelir. Barış çocukların özgür kalmasını istiyorsa Cemil’in şartını yerine getirecektir. Barış bütün bunlardan habersiz olan Filiz’e büyük ve romantik bir sürpriz yapar. İkisi şehir dışında rüya gibi bir gün geçirirken, Filiz’in de Barış’a bir sürprizi vardır. Filiz’le nihayet mutluluğu yakalayan Barış, çok zorlu bir karar aşamasındadır.

Rahmet’in yarışma sorularını rakibe sattığını öğrenen Erkan hoca Filiz’le konuşur. Filiz Rahmet’e hesap sorar. İki kardeşin büyük kavgası sonrasında Rahmet alıp başını gidecektir. Marketten istifa etmeye karar veren Hikmet ise, çok şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir.

Haşim’in iyileştiğinden emin olan Fikri durumu Şeyma’ya kanıtlamaya çalışır. Ancak Haşim de renk vermemekte kararlıdır. Eve musallat olan Fikri’yi alt etmek için o da elinden geleni ardına koymaz. Son sözü Şeyma söyleyecektir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle