GeriTelevizyon Bizim Hikaye son bölümde Filiz tutuklandı – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye son bölümde Filiz tutuklandı – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye son bölümde Filiz tutuklandı – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 36. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta farklı bir maceranın yaşandığı Bizim Hikaye son bölümüne Filiz’in tutuklanması damga vurdu. Elibolların evinden çıkan madde nedeniyle Filiz’in ellerine kelepçe takıldı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye’son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Dizinin 31 Mayıs tarihli 36. bölümünde Ömer’in gerçek yüzünü gören Filiz, uğradığı saldırıdan sonra kendisine gelen Cemil ile işbirliği yaptı. Boşanma kağıtlarını imzalaması karşılığında Cemil’in teklifini kabul eden Filiz, rahat bir nefes almıştı ki beklenmedik bir şey oldu. Ellibolların mutfağından çıkan uyuşturucu madde nedeniyle tutuklanan Filiz’in akıbetini merak eden izleyiciler, fragmanı araştırıyor.

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer’in gerçek yüzünü gören Filiz, bu konuda Barış’tan özür diler. Bu durum ikisi arasındaki yakınlığı artırsa da çözmeleri gereken sorunlar bitmemiştir. Ameliyattan sağ salim çıkan Cemil ise Ömer’i yakalayabilmek için Filiz’e bir teklifte bulunur. Boşanma kağıtlarını imzalaması karşılığında bu teklifi kabul eden Filiz kendini tehlikeye atarken, her şeyden habersiz olan Barış işleri karıştırır.

Fikri ise Filiz’le yaşadığı son yüzleşmeden sonra kendini çocuklarına adamaya ve iyi bir baba olmaya karar vermiştir. Elibollar tarafından ciddiye alınmayan Fikri kendini ispatlamak için uğraşırken annesiyle de Şeyma konusunda çatışır. Ancak Fikri’nin hayatına bir anda giren özel bir kadın her şeyi değiştirecektir.

Öte yandan Fiko ve Kiraz Darüşşafaka, Rahmet ise Ankara’daki bir üniversitenin sınavlarına hazırlanırken tüm okuyan Elibollar için yuvadan uçma vakti yaklaşmış görünmektedir...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle