GeriTelevizyon Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan son bölümünde dramatik anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan son bölümünde dramatik anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan son bölümünde dramatik anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Filiz Barış’ı unutmaya çalıştıkça hayat onu karşısına çıkarmaya devam etmekteydi. Bilmediği bu durumun Barış’ı da tüketmekte olduğuydu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barış Filiz’e karşı hayatının en zor rolünü oynarken, Filiz de kardeşleriyle en zor sınavını vermeye hazırlanmaktaydı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Filiz Barış’ı unutmaya çalıştıkça hayat onu karşısına çıkarmaya devam etmektedir. Bilmediği bu durumun Barış’ı da tüketmekte olduğudur. Barış Filiz’e karşı hayatının en zor rolünü oynarken, Filiz de kardeşleriyle en zor sınavını vermeye hazırlanmaktadır. Bir yandan onlara iyi bir gelecek hazırlamanın mücadelesini verirken, diğer yandan genç kızlığa geçişin sancısını yaşayan Kiraz’ın yanlış yollara sapmasını önlemeye çalışacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle