GeriTelevizyon Bir Mucize Olsun dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Mucize Olsun dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Mucize Olsun dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Mucize Olsun dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde kendi adına verilen davette yaşananlar Damla’yı harap etti. Yiğit’i dinleyip dedesi Azim Sancaktar ve ailesiyle yaşamayı kabul ettiği için bin pişmandı. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Muzice Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Mucize Olsun dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yiğit, Damla’dan kararını tekrar gözden geçirmesini istedi. Azim, Esma’ya asla unutamayacağı bir ders verdi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Muzice Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Muzice Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

 

Kendi adına verilen davette yaşananlar Damla’yı harap etmiştir. Yiğit’i dinleyip dedesi Azim Sancaktar ve ailesiyle yaşamayı kabul ettiği için bin pişmandır. Kendisine düşman gibi bakan bu insanların arasında kalmaya niyeti yoktur artık. Yiğit, Damla’dan kararını tekrar gözden geçirmesini ister. Azim, Esma’ya asla unutamayacağı bir ders verir.

Bu Esma için cehennem azabından beter bir ceza olacaktır. Azim, Damla’ya zarar vermeyi düşünen Sancaktar ailesinin diğer fertlerine de bir ikazda bulunmuştur aslında. Ancak bu Azra üzerinde hiç de etkili olmayacaktır. Nişanlısı Yiğit’in, Damla’ya gösterdiği yakın ilgiden rahatsız olan Azra, Damla’yı küçük düşürmek amacıyla sinsi bir plan yapar.

Herkesin önünde rezil olan Maksude ise aniden gelen bir telefonla bir kez daha tozpembe hayaller kurmaya başlar. Bu arada Yiğit’in hayatına giren beklenmedik bir misafir onun acı hatıralarını yeniden canlandıracaktır. Yiğit’in Azim dedesiyle kalması için ikna etmeye çalıştığı Damla’nın kafasındaki sorular ise hâlâ cevabını bulmamıştır. Damla dedesinin konağına yerleşecek midir? Azim, Damla’ya anne ve babasının nasıl öldüğünü anlatacak mıdır?

BİR MUCİZE OLSUN DİZİSİNİN KONUSU

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayacak ona aşık da olacaktır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle