GeriTelevizyon Bir Deli Rüzgar ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Deli Rüzgar ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Deli Rüzgar ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Deli Rüzgar dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe'nin hikayesi anlatıldı. İlk bölümün bitmesinin hemen ardından gelecek hafta ekranlara gelecek 2. bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Deli Rüzgar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Oyuncu kadrosuyla ve heyecan dolu tanıtımlarıyla dikkat çeken Bir Deli Rüzgar dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlk bölümde yaşanan olayların devamı niteliğinde olacak 2. bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Bir Deli Rüzgar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bu sorunun yanıtı...

İlk bölümüyle birlikte ekran macerasına başlayan Bir Deli Rüzgar'ın gelecek hafta cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz. 

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe, şarkıcı olmak isterken tuvalet görevlisi bir kadınla tanışır. Kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanının en meşhur assolistlerinden olan şimdi ise unutulmuş Melike Candan’dır. Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir gece sonrası yolları kesişen bu iki kadın birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler ilk zararını vermeye başlar. Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan’la sokakta müzik yaparken, Gökçe’yi izleyen gizemli bir delikanlı Gökçe’ye reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu teklifle başlayan olaylar Gökçe’nin hayatını değiştirecekken, Melike’nin de geçmişe gömülü sırlarını bir bir ortaya çıkaracaktır. Kimsenin tanımadığı bu delikanlı, Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi ise geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikam almaktır. Gökçe ise bu intikama kurban giderken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle