GeriTelevizyon Ateşböceği son bölüm finaliyle şaşırttı... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ateşböceği son bölüm finaliyle şaşırttı... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği son bölüm finaliyle şaşırttı... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği son bölümüyle yine şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Sevilen gençlik dizisinin dün yayınlanan son bölümünde Aslı ve Barış aşklarının arkasında dururken, onların denk olmadığını düşünen Cahide ile kardeşinin bu ilişki yüzünden ezileceğini düşünen Metin karşı karşıya geldi. İkilinin zorlu sınavlardan geçtiği son Ateşböceği bölüm finali ardından fragman araştırmaları başladı. Peki Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Ateşböceği'nde heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Aslı ve Barış aşklarının arkasında dururken, onların denk olmadığını düşünen Cahide ile kardeşinin bu ilişki yüzünden ezileceğini düşünen Metin karşı karşıya geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ateşböceği dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aslı ve Barış aşklarının arkasında dururken, onların denk olmadığını düşünen Cahide ile kardeşinin bu ilişki yüzünden ezileceğini düşünen Metin karşı karşıya gelir. Cahide'nin Aslı'yı yurtdışına gönderme planından sonra Metin bu ilişkiye açık açık onay vermediğini söyler fakat Barış'ın Aslı'dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Barbaros ve Arzu'nun nişanı için mahalleye gelen Barış, vicdan azabı çekerken Gül'ün gerçeklere yaklaşması an meseledir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle