GeriTelevizyon Aslan Ailem 15. bölüm fragmanında çiftlik sahibini buluyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Ailem 15. bölüm fragmanında çiftlik sahibini buluyor

Aslan Ailem 15. bölüm fragmanında çiftlik sahibini buluyor

Aslan Ailem yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. İzleyicilerine her bölümüyle kahkaha tufanı yaşatan dizi Aslan Ailem yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Aslan çiftliği sonunda sahibini bulur. İşte, Aslan Ailem 15. bölüm fragmanı.

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicilerine oldukça eğlenceli dakikalar yaşatan dizi Aslan Ailem yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde Aslan çiftliği sonunda sahibini buluyor. Sonuç; hem Aslan Ailesi hem de Burcu için sürpriz oluyor. İşte, Aslan Ailem 15. bölüm fragmanı.

Aslan çiftliği sonunda sahibini bulur. Sonuç; hem Aslan Ailesi hem de Burcu için sürpriz olur. Durumu kabullenemeyen Hatice depresyona girer. Onu eski haline getirmek de aileye düşer. Sevgi’nin kesin tedavi diyerek Hatice’ye uyguladığı yöntem aileyi yeni bir maceraya sokar.

Çiftlikle ilgili ortaya çıkan yeni durumu kabullenmeye çalışan Burcu, babasıyla ilgili gizemli bir telefon alır. Babasına kavuşmak için harekete geçen Burcu’nun yolu, yine Murat’la kesişir. Bu arada zaman da gittikçe daralmaktadır...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle