GeriTelevizyon Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı izleyicileriyle buluşan Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde Ali, dükkanın kundaklanmasından Faysal'ı sorumlu tuttu. Adamın evine gitti ve Faysal'a saldırdı. Son bölümün bitmesiyle beraber diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi yayınlanan son bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde şoke eden anlar yaşandı. Son bölümde Pembe, İsmet'in Gülsüm'le gezip tozmasına çok bozuldu. Ona hala aşık olduğunu anladı ve İsmet'e konağa dönmesi için bir teklif yaptı. Son bölümün bitmesiyle beraber diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

 YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, dükkanın kundaklanmasından Faysal'ı sorumlu tutar. Adamın evine gider ve Faysal'a saldırır. Buna çok sinirlenen Faysal, Ali'yi içeri attıracak bir plan yapar. Pembe, İsmet'in Gülsüm'le gezip tozmasına çok bozulur. Ona hala aşık olduğunu anlar ve İsmet'e konağa dönmesi için bir teklif yapar. Mavi, Faysal'dan şikâyetini geri çekmesini istemek için otele gelir. Bu durumu öğrenen Ali, deliye döner.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle