GeriTelevizyon Aşk ve Mavi son bölümün ardından 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi son bölümün ardından 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi son bölümün ardından 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde işler oldukça karışıyor. Cemal, Ali'nin yerine hapse girmeye karar verir ve polise teslim olur.. Tüm bunlar yaşanırken, Mavi aldatıldığını düşünerek Ali'ye tokat atıyor. Peki Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Mavi'nin kaçırılması, başta Ali olmak üzere Göreçkileri perişan eder. Herkes Mavi'den gelecek haberi beklemektedir. Faysal, Göreçkilere bir adım daha yakınlaşmış, onların güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun ölen Ayhan'ın abisi olduğunu bilmemektedir. Demirhan'ın bebek arabasına bırakılan bir not üzerine Cemal, polise teslim olmaya karar verir.

Servet'in Fatma'ya bıraktığı not konakta büyük bir kargaşa yaratır. Fatma, bebeğinin yaşadığına inanmaktadır. Cemal, bu işten sıyrılmak için Servet'ten yardım ister. Faysal, Göreçki Konağı'na komşu bir eve yerleşir. Kimliğini gizleyerek Göreçkiler'le dost olmaya çalışır. Yeni devraldığı otelin açılışı için konaktaki herkesi yemeğe davet eder. O gece Göreçkiler'i büyük bir sürpriz beklemektedir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle