GeriTelevizyon Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak? Yeni sezona taze kan!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak? Yeni sezona taze kan!

Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak? Yeni sezona taze kan!

Aşk ve Mavi dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı diziseverler tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen Aşk ve Mavi dizisinin sezon finalinde şoke eden anlar yer almıştı. Yeni sezonda neler yaşanacağı merak ediliyor. Peki, Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak?

Ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi hakkında yeni sezon araştırmaları başladı. Heyecan dolu dizi yayınlanan sezon finali bölümüyle tüm ilgiyi üzerine çekmişti. Dizinin yeni sezonu için ise bir sürpriz yaşandı ve ünlü oyuncu Seda Akman diziye dahil oldu. Peki, Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak?

Aşk ve Mavi dizisinin yeni sezon tarihi hakkında müjdeli haber fragmanla birlikte geldi. Sevilen dizi Aşk ve Mavi yeni sezonuyla eylülde ekranlarda olacak.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

İsmet, Ali'nin evde olmadığı gece iş gezisine gitmediğini öğrenir. Mavi'yi aldattığını düşünerek, o gece nerede olduğunu araştırmaya başlar. Abisinin beyninde bir tümör olduğunu öğrenince yıkılır. Mavi, abisinin gerçek katilinin Ali değil Cemal olduğunu öğrenince çılgına döner. Karakola gidip Cemal'i ihbar etmek ister. Cemal, Ali'den Mavi'yi durdurması için yardım ister. Mavi'yi durdurmak o kadar da kolay değildir. Ali, bir yandan Mavi'yi ikna etmeye çalışırken bir yandan da belki bir daha uyanamayacağı bir ameliyata hazırlanmaktadır.

Aşk ve Mavi ne zaman başlayacak Yeni sezona taze kan

DİZİYE TAZE KAN

İki sezondur Atv ekranlarına damga vuran "Aşk ve Mavi"nin 3'üncü sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Yeni sezon çekimlerinin başlamasıyla diziye "Yüksel" karakteriyle Seda Akman da dahil oldu. "Aşk ve Mavi"ye "evet" demesinin en önemli nedeninin oynayacağı karakter olduğunu söyleyen Akman, "Yüksel, hayatta sahip olduklarını zorluklarla kazanmış, hırslı ve saplantılı bir kadın. Bu rolün hem hayatıma hem mesleğime büyük bir katkı sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle