GeriTelevizyon Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cemal, Ali'nin banka kasasına ne koyduğunu öğrenmenin peşindeydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cemal, Ali'den bir şeyler öğrenmeye çalışsa da başaramadı. Bunun üzerine Mavi'yi ikna etmeye çalıştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Cemal, Ali'nin banka kasasına ne koyduğunu öğrenmenin peşindedir. Ali'den bir şeyler öğrenmeye çalışsa da başaramaz. Bunun üzerine Mavi'yi ikna etmeye çalışır. Elmas, sonunda hedefine ulaşmış konak halkının tüm itirazlarına rağmen Fazıl'la nikahı kıyarak Göreçki Konağı'nın hanımı olmuştur. Ali bir yandan hastalığıyla savaşırken bir yandan da kızına ve ailesine güzel hatıralar bırakmaya çalışmaktadır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle