GeriTelevizyon Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin yayınlanan son bölümünde izleyiciler oldukça heyecan dolu dakikalar yaşadılar. Dizinin bu akşam ekranlara gelen  65. bölümünde Ali, rahatsızlanıp doktora gidince beyninde bir tümör olduğunu öğrenir. Doktor, çok umutlu konuşmaz. Aşk ve Mavi'nin son bölümünün bitmesinin ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Aşk ve Mavi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ali, rahatsızlanıp doktora gidince beyninde bir tümör olduğunu öğrenir. Doktor, çok umutlu konuşmaz. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Aşk ve Mavi dizisinin 66.  yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

BU HAFTAKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı'nın yer aldığı Aşk ve Mavi'nin bu hafta yayınlanan 65. bölümünde, Elmas ve Fazıl'ın evlenecek olması konakta büyük bir deprem yaratır. Cemal ve Safiye, bu evliliği engellemek ve Elmas'ı konaktan göndermek için çare düşünmektedir.

Ali, rahatsızlanıp doktora gidince beyninde bir tümör olduğunu öğrenir. Doktor, çok umutlu konuşmaz. Ali yıkılmıştır. Kızı Çiçek'in büyüdüğünde babasını bir katil olarak bilmesini istemez ve cinayeti kendisinin değil, abisi Cemal Göreçki'nin işlediğini anlatmak zorundadır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle