GeriTelevizyon Aşk ve Mavi dizisi son bölümünde dramatik anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi dizisi son bölümünde dramatik anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi son bölümünde dramatik anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Safiye, Servet'i bıçakla yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Cemal, Safiye'yi kurtarmak için Servet'in evine gidip delilleri ortadan kaldırmak istedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mavi ve Ali, aralarındaki sorunları çözdü, barıştılar. Mavi, eve dönmeye karar verdiğinde Safiye, Mavi'ye Ali hakkında olumsuz şeyler anlattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Safiye, Servet'i bıçakla yaraladıktan sonra olay yerinden kaçmıştır. Cemal, Safiye'yi kurtarmak için Servet'in evine gidip delilleri ortadan kaldırmak ister ancak bıçağı bulamaz. Bıçağı Faysal almıştır. Cemal ve Safiye'yi tehdit eder. Mavi ve Ali'yi ayırmalarını, aksi halde bıçağı polise vereceğini söyler. Mavi ve Ali, aralarındaki sorunları çözmüş, barışmışlardır. Mavi, eve dönmeye karar verdiğinde Safiye, Mavi'ye Ali hakkında olumsuz şeyler anlatır. Cemal de kardeşini Mavi'ye karşı doldurmaya başlamıştır. Yaptıklarından vicdan azabı duysa da Safiye'yi hapis yatmaktan kurtardığını düşünen Cemal, hiç beklemediği bir sürprizle yıkılır

Yorumları Göster
Yorumları Gizle