GeriTelevizyon Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi'nin bu akşam yayınlanan son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Mavi'yle bir aile olmak isteyen Ali, ona gerçekleri anlatmak isterken Cemal'in son hamlesiyle vazgeçti. Aşk ve Mavi son bölümü ardından yeni fragman merak konusu oldu. Peki, Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu akşam 21. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Mavi ve Ali'nin boşanıp boşanmayacaklarının merak edildiği son bölümde çifte düğün heyecanı yaşandı. Mavi ile aralarındaki sorunun düzelmesi için abisiyle ilgili gerçekleri söylemek isteyen Ali, son anda vazgeçti. Final ise sürpriz bir gelişmeyle yapıldı. Yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, Aşk ve Mavi 22. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. 

Aşk ve Mavi yeni fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Konakta çifte düğün heyecanı yaşanmaktadır. Mavi'nin, Ali'den ayrılarak İstanbul'a gitmeye karar vermesi herkesi şaşkına çevirir. Ali, Mavi'nin abisinin gerçek katilinin Cemal olduğunu açıklamaya karar verir. Cemal'le bu konuyu tartışırlarken onları gizlice dinleyen birinin varlığını fark etmezler. 

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Mavi, Ali'ye iyice âşık olduğunu anlar. Safiye, Fatma'yla Cemal'in arasında bir ilişki olduğundan şüphelendiği için suçluluk duyar. Fatma'nın gönlünü almak için ona "Safiye'nin Bir Günü" nü yaşatır. Konağa iyice yerleşen İlyas, Hasibe ve Birgül'ü ezmeye çalışır. Hatice'yle Ömer'in arasını yapmak için çılgınca bir plan hazırlayan Hasibe'nin oyunu kendi başına patlar.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DİZİNİN KONUSU

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Yorumları Göster
Yorumları Gizle