GeriTelevizyon Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık Zeliş'i rehin alıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık Zeliş'i rehin alıyor!

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık Zeliş'i rehin alıyor!

Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi Arka Sokaklar bu hafta heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanına Tarık'ın Zeliş'i rehin alması ve ekibin Zeliş'i kurtarmak için yeni bir operasyona imza atması damga vurdu. Peki, Zeliş kurtulacak mı? Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 534. bölüm fragmanı.

Sevilen dizi Arka Sokaklar, 6 Aralık Cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'da bu hafta Zeliş, Kurye'nin gerçek yüzünü gördükten sonra rehine olarak eline düşecek. Hakan peşine düştüğü suçluyu yakaladıktan sonra öfkesine yenilecek ve hatası Rıza Baba'nın bir karar almasına neden olacak. İşte, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı.

ARKA SOKAKLAR'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Zeliş, Kurye'nin gerçek yüzünü gördükten sonra rehine olarak eline düşüyor. Ekip -özellikle de Hüsnü- Zeliş'i kurtarmaya çalışıyorlar. Kurye'nin pis işleri ortaya çıkmaya başladıktan sonra onu yakalamak Zeliş'in kurtulmasına kalıyor. Kurye bu durumun farkında olarak Zeliş'i kimsenin bilmediği bir yere saklıyor. Hüsnü, Zeliş'e ulaşamamanın verdiği can sıkıntısıyla ne yapacağını bilmez bir haldedir. Ona bu konuda yardım edecek tek unsur Rıza Baba ve ekibidir. Ekip, Zeliş'i kurtarmayı başarabilecek mi? Zeliş, Kurye'nin elinde neler yaşayacak? Kurye, yakalanmaktan kurtulabilecek mi?

Mesut, Serboran kırsalındaki zor durumdan kurtulmayı başarmıştır. Oradaki görev bitmiş ve ekibe tekrar katılmıştır. Bu duruma en çok Selin sevinir. Mesut, teröristlerce sıkıştırıldığı yerden kurtulmayı nasıl başardı?

Hakan, peşine düştüğü suçluyu yakalamayı başarır; fakat, onda anlaşılamayan bir öfke mevcuttur. Yakaladığı adam teslim olduğu halde ona şiddetli bir şekilde saldırır. Onu bu durumdan Ali kurtarır. Bu olay Rıza Babaya ulaştığı zaman Hakan ile ilgili bir karar alınır. Hakan adamı neden bu kadar hırpaladı? Bu adamın Dilek ile bir bağlantısı var mı?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle