GeriTelevizyon Arka Sokaklar'ın 516. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar'ın 516. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 516. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar 515. bölümü ile 26 Nisan'da yayınlanan bölümü ile yine izleyicileri ekran başına topladı. Arka Sokaklar'ın yayınlanan son bölümünde Ali ve Rıza'nın başı belaya girdi. Selin yaşadığı kötü olaylar sonucunda ekipten ayrılma kararı aldı. Peki, Arka Sokaklar'ın son bölümünde başka neler oldu? Arka Sokaklar'ın 516. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu, Arka Sokaklar'ın 515. bölümü ile ekranlara geldi. Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki bölümünde Ali ve Rıza'nın başı belaya girdi. Ali saklanmak zorunda kaldı. Selin ise Engin Müdür’den tayinini istedi. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından Arka Sokaklar hayranları 516. bölüm fragmanı ile ilgili araştırma yapmaya başladı. peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?. İşte, Arka Sokaklar'ın 515. bölümünde olanlar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir. 

ARKA SOKAKLAR'IN 515. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nasuh’un kaçmasından dolayı Savcı Adnan, Rızaları ve Ali’yi suçlamaktadır. Nasuh bulunana kadar Ali’nin başı büyük derttedir. Ali, hastaneden gizlice kaçar. Nasuh, Ali’nin kaçtığını öğrenince yardım etmek ister. Ali’ye ulaşıp onu bir yerden aldıracaktır. Ali, Nasuh’un adamıyla buluşmuştur ki ekibimiz baskın yapar. Aynı anda Savcı Adnan da olay yerine gelmiştir. Ali’nin üzerinde Nasuh’un adamının telefonu çıkar.

Canan’ın kocasının akrabası Sefer, mal paylaşımıyla ilgili çıkan konudan dolayı Canan’ı tehdit eder. Canan ilgilenmeyince Canan’ın ve Ceren’in olduğu arabayı tarar. Canan ve kızı Ceren korkmuştur. Canan kendine koruma olarak Mesut’u ister; ancak, Mesut bunu kabul etmez.

Selin Engin Müdür’den tayinini ister. Mesut, Engin’le konuşur ve engellemeye çalışır. Selin uzun süre tayini çıkmayınca Engin’e mesleği bırakmayı düşündüğünü söyler. Engin mecburen tayini ayarlar ve Selin çocuk şubeye geçer.

Kemalettin hapisten yeni çıkmıştır. Samet’ten sahte pasaport ve araba almıştır. Araba yolda bozulur. Cenap yolda kalan Kemalettin’i arabaya alır. Arabada oğlu Oğuz da vardır. Araba terk edilmiş şekilde bulunur. Cenap ve oğlunun hayatı tehlikededir. Kemalettin’in tır parkında görüldüğü haberi Zeliha’nın haber merkezine gelmiştir. Zeliha ve kameramanı haber için giderler. Kemalettin, Zeliha’yı rehin alır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle