GeriTelevizyon Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Aylin ve Hakan'ı bekleyen tehlike!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Aylin ve Hakan'ı bekleyen tehlike!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Aylin ve Hakan'ı bekleyen tehlike!

Arka Sokaklar 440. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Aylin ve Hakan evleniyor. Fakat onları büyük bir tehlike bekliyor. Aylin ve Hakan ömür boyu mutluluğa adım atmak üzere evlilik yoluna girer. Fakat kendilerini kötü bir olayın içerisinde bulurlar. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Ekibin görevi arkadaşlarının en mutlu gününde bir durmaksızın devam eder. Şehirde onların desteğine hep ihtiyaç vardır. Nazike, Hüsnü'nün canını sıkmaya devam eder. Onun arabasıyla yine Hüsnü'nün sevmeyeceği planları vardır. Hüsnü ise tüm bu olanlar karşısında sinirden delirir.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 5 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

28 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 439. yeni bölümünde kaçırılan sevgiyi kurtarma sırasında beklenmedik olay yaşanır.

Selin’in manevi annesi olduğu Sevgi, kaçırılma olayına tanık olmuştu. Bunun üzerine kaçırılma olayının başındaki Baki, yüzünü gören ve kendisini teşhis edecek olan Sevgi’yi kaçırır. Ekip ve Selin dört koldan onu arar. Kapatıldığı evi öğrenen Selin, ekipten önce gelir. Baki ile karşı karşıya kalan Selin, ondan önce davranıp silahını ateşler. Baki, vurulur; fakat, Selin’e doğrulttuğu silah ortada yoktur. Kayıp silah Selin’in başına dert açar.

Ali ise, Buse derdinden kurtulma peşindedir. Buse, kahramanı olarak gördüğü Ali’ye olan saplantılı aşkından dolayı ortalığı karıştırır. Ayarladığı magazin muhabirinin çekmesi için Ali’yi dudaklarından öper. Muhabir bunu gazetede yayınladıktan sonra Ali’nin, Pınar ile arası bozulur. Pınar, Ali’den boşanmayı düşünür. Ali ise, bu olayı aydınlatabilmek için bir plan yapar.

Acar muhabirimiz Zeliş, evlenmek için kuyumcu soyan Maksut’un rehinesi olur. Zeliş canlı yayını kesmez ve soyguncu ile olan anlarını yayınlar. Hüsnü ve Suat, kızlarının rehine alınması karşısında şoka uğrarlar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle