GeriTelevizyon Arka Sokaklar 507. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar 507. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 507. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar yayınlanan 507. bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin ekranlara gelen son bölümünde, Mesut, Umut'un intikamını almak için tek başına Derman'ın peşine düştü. Son bölümün ardından gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Efsane dizi Arka Sokaklar bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle yine izleyicilerine heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşattı. Her bölümü ile izleyicileri ekrana bağlamayı başaran Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde birbirinden heyecanlı olaylar vardı. İşte son bölümde olanlar ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylar...

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mesut tek başına, Derman ve Muhip’in peşinden, Kemerli mahallesine gider. Mahalle girişinde teröristlerle çatışır ve Derman’ın kaldığı evi bulur. Mesut çapraz ateşte kalır ve şarjörü bitmek üzereyken ekiptekiler gelir. Ekibimiz, Derman ve Muhip’i ellerinden kaçırırlar. Engin, Mesut’u açığa alır. Mesut silah ve rozetini teslim eder.

Selin ise, yalnız kalmak için Ağva’da bir otele yerleşir. Otel sahibi ve kızıyla birlikte kötü günlerini atlatmaya çalışır.

Mesut yeniden içki içmeye başlar. Ekrem, Derman’dan haber aldığını ve operasyona Mesut’la birlikte gitmek istediğini söyler. Mesut en sonunda kabul eder. Uyuşturucu yüklü kamyonu durdurur. İçindeki adamları vurup Ekrem’le birlikte kamyonu kaçırırlar. Muhip’e kamyonun içindeki uyuşturucular karşılığı, Derman’ı istediklerini söylerler. Muhip, Mesutları kandırır ve takas sözü verdiği yere adamlarını gönderir. Mesut ve Ekrem tehlikededir. Derman’ın aklı doğudan gelen uyuşturucu sevkiyatındadır. Kendisi de araçla birlikte geri gitmek istemektedir. Bu fikir Muhip’in aklına yatar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle