GeriTelevizyon Anne dizisinin son bölümde şok eden ölüm! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne dizisinin son bölümde şok eden ölüm! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisinin son bölümde şok eden ölüm! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı için arayış başladı. Dram yüklü sahneleriyle dikkat çeken Anne dizisi dün akşam 30. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Cengiz'in eline düşen Zeynep'i kurtarmak isterken kendi hayatını da tehlike altına sokan Sinan, korkunç bir sonla hayatını kaybetti. İzleyiciler şimdi büyük bir merakla yeni fragmanı araştırıyor. Peki, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi son bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Sinan, Zeynep’i riske atmamak için Cengiz’in dediğini yaparak kimseye haber vermeden Cengiz’in saklandığı depoya tek başına gitti. Karşılaştığı manzara adeta aklını başından aldı. Zeynep’i boynuna geçirilmiş bir iple taburenin üzerinde gördü. O an düşünebildiği tek şey karısını ipten kurtarmaktı. Tam da Cengiz’in planladığı gibi Zeynep’e yöneldiğinde, kafasına aldığı darbeyle yığıldı. Anne son bölümün sonuna doğru Zeynep ve Sinan'ın kurtulduğunu düşünen izleyiciler, finalde büyük bir şok yaşadı. Sinan, Şule'yi ve bebeğini kurtarmak isterken hayatından oldu. Şimdi ise gözler Anne dizisinin yeni bölümünde! Peki, yeni fragman yayınlandı mı?

Anne dizisinin 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Cengiz yine yapacağını yapmış, Sinan’ı en zayıf yerinden yakalamıştır. Sinan kendine geldiğinde Zeynep’i yerde hareketsiz yatar halde görür. Zeynep ölüm kalım savaşı verirken, yanı başındaki Sinan’ın eli kolu bağlıdır. Sevdiğine öylece bakıp da yardım edememenin derin ızdırabını yaşar. Bu acı tablo bile Cengiz’in intikam ateşini söndürmeye yetmeyecektir. O depoda Zeynep’i, Sinan’ı ve hatta son olarak kendisini öldürüp her şeye son vermeyi kafasına koymuştur.

Zeynep’ten sonra Sinan’ın da kaçırılması herkesi seferber etti

Zeynep’in kaçırılmasının ardından Sinan’ın da ortadan kaybolması herkese Cengiz’i düşündürür fakat yerlerinin bulunması kolay görünmemektedir. Herkes onları bulmak için seferber olur. Şüphesiz bu süreçte en çok acı çekenler yine “anne” lerdir. Gönül ve Zeynep’le hala küs olan Cahide, perişan hale gelirler. Yüreklerinde taşıdıkları sıkıntı görünenden kat kat fazladır. Öyle ki sonunda biri bu yükü taşıyamaz hale gelir.

Şule kendini yapayalnız hissediyor

Şule, Cengiz’in her şeyden vazgeçip bütün gemileri yaktığını anlar. Kendini hayatta bir başına kalmış hisseder. Bu bütün dengesini sarsacak ve hesapsız davranışlarına neden olacaktır. Verdiği anlık kararlar sadece kendisinin değil etrafındaki herkesin hayatına dokunur. Yaşanan hayli üzücü olaylar şüphesiz Turna’yı da etkileyecektir. Bir yandan Şule’nin hezeyanları bir yandan Zeynep’in belki de ölümle sonuçlanacak olan kaçırılışı… Küçük kızı çok zor bir süreç bekler.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle