GeriTelevizyon Anne dizisi finali böyle yaptı! Cengiz'in sonu...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne dizisi finali böyle yaptı! Cengiz'in sonu...

Anne dizisi finali böyle yaptı! Cengiz'in sonu...

Anne dizisi dün akşam yayınlanan 33. bölümüyle final yaptı. Duygu yüklü dizinin son bölümünde Cengiz tarafından darp edilen Turna, hastanelik olurken; yaşanılanlardan kendisini sorumlu tutan Şule, herkesi şaşırtan bir hamle yaptı. Peki, Anne dizisinin final bölümünde neler yaşandı? Cengiz öldü mü? İşte Anne finaline dair detaylar!

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız ve Gonca Vuslateri ve Berkay Ateş’in paylaştığı Anne dün akşam son kez yayınlandı. Kısa sürede karakterleri ve duygu yüklü hikayesi ile yayınlandığı süre boyunca kalplere dokunan Anne 33. bölümüyle final yaptı. Son bölümde Turna’nın Cengiz yüzünden hastanelik olması bardağı taşıran son damla oldu. Finale ise Şule ve Cengiz’in yüzleşme anı damga vurdu. Artık gerçeklerine farkına varan Şule, herkesi şaşırtacak bir hamle yaparak Cengiz’i vurdu. Peki, finalde Cengiz öldü mü?

ANNE FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Cengiz’in tehlikeli, zalim bir adam olduğu biliniyordu. Fakat birini öldürebilecek kadar ileri gitmesi herkesi tedirgin etti. Zeynep Turna’nın bir katille aynı evde yaşamasını elbette kabullenmedi. Bu gelişmeler Şule için de sabrının sonu oldu. Cengiz’i karşısına alıp yüzleşti. Şule bütün gerçekleri ortaya dökerken Cengiz ısrarla “masum” olduğunu söyler. Ve yine Şule’yi ikna etmeyi başardı. Cengiz’in katlanarak çoğalan eziyetleri, Turna’nın bitmeyen acıları, Zeynep’in çırpınışları, Şule’nin yaşadığı ve yaşattığı hayal kırıklıklar … ve “artık yeter” denecek yerde hiç beklenmedik bir şekilde son buldu. Şule, saplantılı bir şekilde sevdiği Cengiz’in katili oldu


Yorumları Göster
Yorumları Gizle