GeriTelevizyon Anne son bölümde kahreden ölüm | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne son bölümde kahreden ölüm | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne son bölümde kahreden ölüm | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi dün akşam 32. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Zeynep ve Gönül’ün geçmişiyle ilgili trajik gerçeklerin ortaya çıktığı Anne’nin son bölümünde Cahide hayatını kaybetti. Öte yandan Cengiz’in yaptıklarına daha fazla dayanamayan Gönül, onu öldürmekle tehdit etti. Şaşırtıcı gelişmelerin ardından yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Peki, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Anne'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde yeni kalp rahatsızlığı geçiren ve durumu oldukça riskli olan Cahide yaşanan gerginliklerden dolayı bir hayli yıprandı. Olmaktan çekindiği ameliyat için bir seçme şansı kalmadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Zeynep geçmişindeki acı gerçeği nihayet öğrenmiş, Gönül’ün tam yirmi beş yıl, onu korumak için suçsuz yere hapis yattığını anlamıştır. Bu zamana kadar söyleyemediği o büyülü kelime şimdi yüreğinden koparak sahibini bulur. Zeynep yıllar sonra ilk kez Gönül’e “anne” der.Cengiz Turna’nın mirasının peşinde

Diğer yanda, Turna’ya bırakılan mirastan haberdar olan Cengiz paraya sahip olmak için sabırsızlanmaktadır. Soluğu Cahide’nin evinde alır. Gözü kararmış halde evin etrafında dolaşırken onu ilk fark eden, evdeki silaha en yakın olandır. Ve silahı Cengiz’e doğrultup evini savunmakta tereddüt etmez. 

Yeni kalp rahatsızlığı geçiren ve durumu oldukça riskli olan Cahide yaşanan gerginliklerden dolayı bir hayli yıpranır. Olmaktan çekindiği ameliyat için bir seçme şansı kalmaz. Apar topar hastaneye kaldırılıp ameliyata alınır. Fakat bunun üstesinden gelebilecek midir bilinmez.

Turna kardeşinden ayrı kaldığı için üzülürken Zeynep onu mutlu edecek gelişmeler sağlamayı başarır. Fakat Cengiz Turna için bir kez daha, ben buradayım, diyecek ve her şeyi mahvedecektir. 

Gönül, Cengiz’le savaşmaya karar veriyor

Daha önce Cengiz’in karşısına dikilip “kızımı bir daha üzersen seni öldürürüm” diyen Gönül, şimdi bir şey yapması gerektiğini düşünmektedir.

Şule ise geçmişiyle ilgili yeni bir bilgiye ulaşır. Kendisi için çok önemli olan bir şeyi Cengiz’in yıllardır ondan gizlediğini öğrenir. Bu Şule için bir dönüm noktası olacak gibidir. Bunca zaman Cengiz’le ilgili sorgulamadığı, görmezden geldiği şeyleri artık yavaş yavaş fark etmeye başlar. Bu durum çok ciddi bir karar almasını tetikleyecek ve bütün dengeleri değiştirecektir. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle