GeriTelevizyon Anıl Karakurt kimdir? Kaç yaşındadır?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anıl Karakurt kimdir? Kaç yaşındadır?

Anıl Karakurt kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Anıl Karakurt, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor tüm hızıyla devam ederken Anıl Karakurt'un ada hayatındaki yaşamı ve oyun alanlarındaki performansı merak ediliyor. Takım arkadaşlarıyla son zamanlarda büyük problemler yaşayan Anıl Karakurt, oyunlardaki performansıyla da eleştiriliyor. Peki, Anıl Karakurt kimdir? Kaç yaşındadır?

Anıl Karakurt, Survivor 2017'de dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor. Anıl Karakurt, Survivor 2017’de Gönüllüler takımında yarışıyor. Anıl Karakurt Demir duruşu ve tavırları ile kısa zamanda tüm izleyici kitlelerinin sevgisini kazanmayı başardı. Peki, Anıl Karakurt kimdir? Kaç yaşındadır?

ANIL KARAKURT KİMDİR?

Anıl Karakurt'un da içerisinde yer aldığı 3 yarışmacı Survivor 2017'ye sonradan katıldı. 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Survivor Anıl, Erzincalı SAS Komandosu baba ve Bulgaristan göçmeni bir annenin 3 oğlundan en küçüğüdür. Çocukluğunda, babasının görevi gereği bir çok ilde bulunan Karakurt, küçük yaşlardan beri bir çok sporla uğraşmış ve hala uğraşmaya devam etmektedir. Futbol, Yüzme ve Dalış ile amatör lisanslı olarak ilgilenen Anıl Karakurt, aynı zamanda basketbol, Windsurf, Wakeboard, Snowboard ve Cross'u hobi olarak gerçekleştirmiştir. Karakurt, son yıllarda Karavan, Kampçılık ve Doğa sporlarına yönelmiştir.

10 yılı aşkın süredir devam ettiği Loadmaster'lık görevi gereği dünyanın bir çok yerine gitmiş, bir çok kültürle tanışmıştır. Sosyal medya paylaşımlarından doğayı ve adrenalini çok sevdiği anlaşılan Anıl Karakurt, kendini şu sözlerle tanıtıyor; "İstanbul'da yaşıyorum, evliyim. Sivil Havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor'da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl'ın dünyasını Survivor'da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle