GeriTelevizyon Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir? Acun Ilıcalı'dan Alper Baycın için acı açıklama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir? Acun Ilıcalı'dan Alper Baycın için acı açıklama

Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir? Acun Ilıcalı'dan Alper Baycın için acı açıklama

Survivor kameramanı Alper Baycın geçtiğimiz günlerde Dominik Cumhuriyeti'nde hain bir saldırıyla hayatını kaybetmişti. Yaşanan üzücü olayın ardından Acun Ilıcalı canlı yayında olay hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Yaşanan olayın ardından vatandaşlar Alper Baycın'ın kim olduğunu merak ediyorlar. Peki, Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir?

Survivor kameramanı olan Alper Baycın hakkında dün akşam acı haber geldi ve tüm Türkiye yasa boğuldu. Survivor 2018 yarışmasında kameranlık yapan Alper Baycın, Dominik Cumhuriyet'inde hain bir saldırıya uğradı. Gasp edilmeye çalışan Alper Baycın çıkan arbede esnasında bıçaklanarak öldürüldü. Konu hakkında Acun Ilıcalı çeyrek final canlı yayınını iptal ederek açıklamalarda bulundu. Peki, Alper Baycın kimdir?

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden ve TV8'de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın, iddiaya göre bugün Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı. Alper Baycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Baycın’ı kalbinden bıçakladı. Baycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı. Nişanlı olduğu öğrenilen Baycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı, Baycın’ın öldürülmesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Olaydan büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Ilıcalı, "Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim" dedi.

Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir Acun Ilıcalıdan Alper Baycın için acı açıklama


Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı Esat Yontunç da sosyal medya hesabından kameraman Alper Baycın için bir mesaj paylaştı...
Survivor kameramanı Alper Baycın kimdir Acun Ilıcalıdan Alper Baycın için acı açıklama

ACUN'DAN SURVIVOR'DA AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, Dominik'te hayatını kaybeden Alper Baycın ile ilgili açıklamalarda bulundu. Survivor'ın akşam programının yapılmayacağını duyuran Ilıcalı şu ifadeleri kullandı;

"Arkadaşımız bir saldırıya uğradı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hepimizin ömrünün bir gün sona ereceğini düşünen biriyim ama böyle genç bir arkadaşımızı ani bir şekilde kaybedince insan söyleyecek söz bulamıyorum. Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdı, buradan ailesine ve sevenlerine başsalığı diliyorum. Böyle bir durumun ardından yayın yapmamız pek mümkün görünmüyor. Bu durum için herkesin affına sığınıyoruz. Alper kardeşim huzur içinde yat."

Survivor kameramanı Dominik'te öldürüldüAcun Ilıcalı yayınladığı bir mesaj izleyenleri ve takipçileri şoke etti. Survivor'un çekim ekibinde yer alan Alper Baycın'ın uğradığı bir saldırı sonucunda hayatını kaybettiğini duyuran Acun Ilıcalı, daha sonra canlı yayın ile acı olayı anlatarak izleyicilere durumu bildirdi. Acun Ilıcalı'nın oldukça üzgün ve konuşmakta zorluk çekmesi dikkat çekti. Bu acı olayın ardından Yarışmanın Kıbrıs canlı yayını iptal edildi.

KKTC'DE YARI FİNAL CANLI YAYINI İPTAL EDİLDİ

Olay nedeniyle KKTC'de gerçekleştirilecek olan çeyrek final canlı yayını iptal edildi. Bu arada Survivor yarışma programı süresince ilk kez böyle bir üzücü olayın yaşandığı belirtildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle