GeriTelevizyon Alija dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alija dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Boşnaklar, artık ağır bir kuşatma karşısındaydılar ve bu kuşatmada Sırplar tarihin en acımasız katliamını gerçekleştirmek için bütün dünyanın gözü önünde bir yarışa girdiler. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Alija dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde ilginç anlar yer almaya devam etti. Son bölümde Alija, Boşnak Ordusu’nun oluşturulmasına karar verdi. Şimdi evler silah üreten küçük atölyelere dönüşmüştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Alija dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Esaret; yani Hırvat ya da Sırp yönetimi altında zillet, Alija’nın kabul edemeyeceği bir şeydi... Boşnak Ordusu’nun oluşturulmasına karar verdi Alija...
Şimdi evler silah üreten küçük atölyelerdi... Bulabildikleri her aracı silaha çevirmeye, ayakta durabilen her erkek ve kadınla Hırvat ve Sırplara karşı savaşmaya çalışıyorlardı.

Boşnaklar, artık ağır bir kuşatma karşısındadırlar ve bu kuşatmada Sırplar tarihin en acımasız katliamını gerçekleştirmek için bütün dünyanın gözü önünde bir yarışa girmişlerdi.

Alija dur durak bilmeyen çabasıyla, bütün Dünya’da mekik dokuyor Türkiye ve İran’dan gelen yardımlarla ülkesini ayakta tutmaya çalışıyordur.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle