GeriTelevizyon Alija dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alija dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde İslam Manifestosu ile Doğu-Batı Arasında İslam kitapları artık tüm dünyanın gündemine oturdu, özellikle İslam ülkelerinde yeni bir silkinme ve uyanışa yol açtı, bütün Müslümanların dikkatini Bosna’ya yöneltti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Alija dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alija dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alija’nın özgürlüğüne kavuşmak için içerden, Halida, Bakir ve dava arkadaşlarının ise dışardan verdiği mücadele sonunda 14 yıllık mahkumiyet 11 yıla indirildi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Alija dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İslam Manifestosu ile Doğu-Batı Arasında İslam kitapları artık tüm dünyanın gündemine oturmuş, özellikle İslam ülkelerinde yeni bir silkinme ve uyanışa yol açmış, bütün Müslümanların dikkatini Bosna’ya yöneltmiştir.

Komünist rejim aslında Alija’yı değil kendisini kapatmıştı hapishaneye!

Alija’nın özgürlüğüne kavuşmak için içerden, Halida, Bakir ve dava arkadaşlarının ise dışardan verdiği mücadele sonunda 14 yıllık mahkumiyet 11 yıla indirilir ve Alija çıkarılan af ile hapishaneden çıkar.

Artık yeni bir dönem başlıyor. Komünizm bütün dünyada can çekişiyor, komünist yönetim altında bulunan halklar özgürlüklerini elde edip bağımsız yönetimlere dönüşmek için başkalaşıyorlardı. 

Özgürlük mukadderdi ve gelecekti.

Alija bunu görerek Demokratik Eylem Partisi (SDA)’ni kurmak için yeni ve çileli bir yolculuğa daha başlıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle