GeriTelevizyon Afilli Aşk'ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk ne zaman başlayacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Afilli Aşk'ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk ne zaman başlayacak?

Afilli Aşk'ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı | Afilli Aşk ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Afilli Aşk dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden kendisine hayran bırakan Afilli Aşk'ın ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. İşte, Afilli Aşk dizisinin birinci bölüm fragmanı ve yayın hayatına başlayacağı tarih.

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği Afili Aşk’ta başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in paylaştığı Afilli Aşk, Kanal D ekranlarında çarşamba günleri izleyici karşısına çıkacak. İşte, birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceralarını konu alan dizinin 1. bölüm fragmanı...

AFİLLİ AŞK'IN KONUSU

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

AFİLLİ AŞK NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaz aylarına damga vuracak 'Afili Aşk'ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor. Ayşe ve Kerem’in yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı 'Afili Aşk', 12 Haziran Çarşamba 20.00'de Kanal D'de başlıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle