GeriTelevizyon Afili Aşk yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Afili Aşk yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak?

Afili Aşk yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Afili Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir aranın ardından ekran macerasına devam eden Afili Aşk'ın bu haftaki bölümünde Rıza ve Kerem arasında ipler gerilecek. Sabri ise mahalleye geri dönerek Ayşe'ye evlenme teklifi edecek. Peki, Afili Aşk'ın bu haftaki yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Afili Aşk 29. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Afili Aşk, 15 Ocak akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Afili Aşk'ın yeni bölümüne dair ipuçlarını verdiği fragmanına, Ayşe'nin baba evine geri dönmesi damga vurdu. İşte, Afili Aşk'ın yeni bölümüne dair bazı bilgiler.

AFİLİ AŞK'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Rıza ve Kerem arasında ipler geriliyor. Kerem, ona karşı farklı bir taktik uyguluyor ancak Rıza bunun altında kalmıyor. Rıza ve Kerem arasında kalan Ayşe ise çaresizce olanları izliyor. Peki İkili orta yolu bulabilecek mi?

Öte yandan Sabri, mahalleye geri dönüyor ve ilk iş olarak Ayşe'nin karşısına çıkıyor. Ayşe'ye evlenme teklifi eden Sabri, Kerem'in hışmına uğruyor!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle