GeriTelevizyon Adı Efsane son bölüm sonrası 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adı Efsane son bölüm sonrası 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane son bölüm sonrası 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane son bölüm sonrası 26. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Kanal D'nin etkileyici dizisi Adı Efsane, 26. yeni bölüm fragmanı öncesinde sürükleyici sahneleriyle izleyicisiyle buluştu. Aşkın en derin noktalarda yaşandığı dizide, Naz ile Hakan arasında yaşanan olaylar damga vurdu. Peki, son bölümde yaşananların ardından Adı Efsane 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar

Adı Efsane 26. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından sorgulanmaya başlandı. Gençler genelinde olmak üzere geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Adı Efsane, son bölümü ile yine derinden etkiledi. Peki, Adı Efsane 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümden detaylar ve bazı bilgiler
Adı Efsane 26. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Naz, Hakan'ın ani öpücüğüne şaşırsa da içten içe mutluluğunu yüzünden gizleyemez. Bu gelen öpücük belki de büyük bir aşkın ilk başlangıcı olacaktır. Lakin bu ilişkiye geçmişteki izlerden dolayı Reyhan sert tavrını koyar. Sinan'dan pişmanlık duygusunu yaşayan Reyhan, aynı mahallenin insanlarından uzak durmasını ister. Naz, annesi ve Hakan arasındaki seçimini nasıl yapacak?BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hakan, Fiko'nun vurulmasından sonra Ozan ile karşı karşıya geliyor! Fiko'dan uzak durmasını ve kendi pis dünyasına Fiko'yu bulaştırmamasını istiyor fakat Ozan'ın, Fiko'yu bırakmaya niyeti olmadığını söylüyor ve ikili arasında gergin anlar yaşanıyor.
Diğer taraftan Fiko'nun vurulmasıyla sarsılan Sibel, Fiko'nun yanından ayrılmıyor. Fiko uyurken onu çok sevdiğini ve onsuz yaşayamacağını söylüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle