GeriTelevizyon Acun Ilıcalı'nın Cumali hakkındaki kararı belli oldu! İşte Cumali'nin yarışacağı takım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Acun Ilıcalı'nın Cumali hakkındaki kararı belli oldu! İşte Cumali'nin yarışacağı takım

Acun Ilıcalı'nın Cumali hakkındaki kararı belli oldu! İşte Cumali'nin yarışacağı takım

Survivor yarışmasının geçen haftaki eleme konseyinde Nagihan'dan tüm yarışmacıları ve Acun Ilıcalı'yı şaşırtan bir açıklama gelmişti. Gönüllü yarışmacılardan Cumali Akgül'ün Ünlüler takımına geçmesini teklif eden Nagihan, büyük bir sürpriz yapmıştı. Survivor'ın yeni bölümünde ise Cumali hakkındaki karar açıklandı. Peki, Cumali hangi takımda yarışacak?

Acun Ilıcalı'nın bu akşamki Survivor'da konu hakkındaki kararını açıklaması bekleniyor. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde bir tweet atmış ve 'Cumali konusunda benim kararım kesin ama arkadaşlarla toplantı yapacağız' diyerek bu konudaki bilgilendirmeyi yapmıştı.

Ümit Karan, Nagihan'ın bu isteğinin ardından, 'kapımız herkese açık. Cumali'nin gelmesi bizi kötü etkilemez.' Demişti.

Survivor'ın yayınlanan yeni bölümünde ise Cumali hakkındaki karar açıklandı. Acun Ilıcalı'nın verdiği karar Cumali'nin gönüllüler takımında yarışmaya devam etmesi oldu.

ACUN ILICALI SOSYAL MEDYADA BU KONUYA DEĞİNDİ

Nagihan'ın talebinin akabinde sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Acun Ilıcalı, vereceği kararla ilgili küçük bir bilgi vermişti. İşte, o paylaşım;

"Benim bu konudaki görüşüm belli; voleybol oyununda Cumali mi vardı da Gönüllüler kaybetti? Sema’nın mide problemi vardı, iyileşti. Dünkü oyunda oynadı. Sevgiler.."

YENİ TAKIMLARI BÖYLE DUYURMUŞTU

Yarışmanın sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, kartların yeniden dağıtıldığı ünlüler ve gönüllüler takımını Instagram hesabından böyle duyurmuştu;

İşte #Survivor2018 yeni takımları.

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi ()


Yorumları Göster
Yorumları Gizle