GeriTelevizyon 4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanacak olan son bölümünde Yaprak’ın zamanında müdahalesi Ali’yi gitmekten vazgeçirdi. Ancak Yaprak’ın söyledikleri Ali’nin kalbini ona açmasını iyice imkansız hale getirdi. Son bölümün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K İlk Aşk dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde tekrar bir araya gelen ekip önce Barış’a aklını başına getirecek bir oyun hazırladı. Son bölümün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yaprak’ın zamanında müdahalesi Ali’yi gitmekten vazgeçirmiştir. Ancak Yaprak’ın söyledikleri Ali’nin kalbini ona açmasını iyice imkansız hale getirir. Tekrar bir araya gelen ekip önce Barış’a aklını başına getirecek bir oyun hazırlarlar. Sonra da Ali, Bade’ye hayatının dersini verir. Kendini aklamaya çalışan Ela, Tekin’i suçsuzluğuna inandıramaz. Bulduğu ipucu da boş çıkar. Üstelik bir de kapkaça uğrar. İmdadına Ali ve Tekin yetişir. Ancak çantasını kaptırır, içinde Ali’den ayrıldığından beri her şeyi yazdığı günlükte vardır. İstedikleri parayı bulamayan bir de üstüne dayak yiyen kapkaççılar defteri ele geçirir. Bunu Tekin’e şantaj için kullanırlar. Üstelik işin içinde Ali’yi de çekerler. Okulda ise turnuva heyecanı vardır. Okul gezisine giden öğrenciler müsabakaya katılırlar. Gezi herkes için sürprizlerle dolu geçerken her şeyden habersiz Ali büyük tehlikededir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle