GeriTelevizyon 4N1K dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4N1K dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Yaprak’ın yolu, en telaşlı, en zor gününde Barış’la kesişti. Barış başkalarına bir masal prensi gibi gelebilir ama Yaprak oldum olası masallardan nefret etmekteydi. İlk bölüm sonrasında yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4N1K dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Barış, Yaprak’ın, bir insanda tahammül edemediği şeylerin beden bulmuş hali gibiydi. Yaprak, çocukluktan beri arkadaş olan beş kişilik bir gruptaki tek kızdı ve etrafındaki kızlara hiç benzememekteydi. İlk bölüm sonrasında yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, 4N1K dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yaprak’ın yolu, en telaşlı, en zor gününde Barış’la kesişir. Barış başkalarına bir masal prensi gibi gelebilir ama Yaprak oldum olası masallardan nefret etmektedir. Barış, Yaprak’ın, bir insanda tahammül edemediği şeylerin beden bulmuş hali gibidir. Yaprak, çocukluktan beri arkadaş olan beş kişilik bir gruptaki tek kızdır ve etrafındaki kızlara hiç benzememektedir.

Gamzeli kahraman Ali; hayatı 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu, dünyanın en tatlı arızası: Oğuz; “Bir insan sevgilisini en fazla ne kadar kıskanabilir?” sorusunun cevabı Gökhan; romantik formüllerin adamı Sinan, Yaprak’ın her şeyidir bu hayatta… Barış’ın gelişi, Yaprak’a aşkını yıllardır itiraf edemeyen Ali’yi de tetikleyecektir.

Ölümüne dost bu beş arkadaşı; bir yandan Barış, bir yandan girdiği iddialar, bir yandan öğrendikleri sırlar ve aileleri yüzünden hayatlarının en zor günü beklemektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle