GeriTelevizyon '40'ın konuğu Canan Karatay
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'40'ın konuğu Canan Karatay

'40'ın konuğu Canan Karatay

CNN TÜRK’te 31 Ekim Çarşamba günü saat 21:00’de yayınlanacak olan, Buket Aydın'ın sunduğu '40' programına, Prof. Dr. Canan Karatay konuk olacak.

Canan Karatay veganlara neden 'Tahıl beyinli' dedi? Oğlu gerçekten vejetaryen mi? Hakkında söylenenler şehir efsanesi mi, gerçek mi? Karatay beslenmesini bir zamanlar obez olduğu için mi bu kadar ateşli savunuyor? Kadınların meme kanseriyle mücadelede mamografi yaptırmasına neden karşı? Halktan saklandığını iddia ettiği gerçekler neler? Abisinin intiharı kendisini nasıl etkiledi? Geçtiğimiz aylarda vefat eden kız kardeşinin tedavisine engel oldu mu? Buket Aydın, ünlü profesöre kimselerin soramadıklarını soracak.

 Geçtiğimiz haftanın en çok izlenilen programı olan '40', bu hafta da gündeme damgasını vuracak. Canan Karatay’ın cesur açıklamaları, 31 Ekim Çarşamba günü saat 21.00’da Buket Aydın’ın sunduğu 40’ta olacak.

 

 

“Arabesk’in karamsar sözlerini kabul etmiyorum”

“Arabesk’in karamsar sözlerini kabul etmiyorum”Usta müzisyen İlhan Şeşen “Hediyem” adını verdiği tribute albümüyle 47. sanat yılını kutluyor. Şeşen’le çok sevdiği Fenerbahçe’de buluştuk. // Röportaj: Sebla KOÇAN, Kamera: Ömer KALABALIK, Kurgu: Koray TAŞAN

Yorumları Göster
Yorumları Gizle