GeriTelevizyon 3 Adam'ın bu haftaki konukları kimler? 3 Adam 26 Nisan konukları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 Adam'ın bu haftaki konukları kimler? 3 Adam 26 Nisan konukları

3 Adam'ın bu haftaki konukları kimler? 3 Adam 26 Nisan konukları

3 Adam'ın bu haftaki konukları sevilen programın takipçileri tarafından oldukça merak ediliyordu. 3 Adam'ın bu haftaki konukları belli oldu. Ekranların hemen hemen herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen talk show programı 3 Adam'da bu hafta yine birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanacak. Peki, 3 Adam'ın bu haftaki konukları kimler? İşte, 3 Adam 26 Nisan konukları...

3 Adam rüzgarı ekranlarda esmeye devam ediyor. TV 8'de ekrana gelen şov programı 3 Adam'ın bu haftaki konukları belli oldu. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam'a yine ekranların sevilen yüzleri konuk olacak. 3 Adam sürpriz konuklarının katılımıyla bu akşam ekranlarda olacak. 3 Adam'da bu hafta pop müziğin sevilen ismi Fettah Can ve dizilerin göze çarpan güzeli Demet Özdemir konuk olacak. 

YENİ SEZON FORMATI

Televizyon ekranlarının en farklı formattaki şovu 3 adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı veriyor. 3 Adam'ın konukları da 3 Adam Sahne köşesinde yaptıkları doğaçlamalarla izleyenleri güldürüyor.

SON BÖLÜM KONUKLARI KİMLERDİ

3 Adam geçtiğimiz hafta izleyicilere renkli dakikalar yaşattı. Ekranların en renkli en farklı şov programı 3 Adam birbirinden özel konuklarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam'a geçen hafta Buray, Tuğba Yurt, Kolonya Cumhuriyeti filmi oyuncuları; Ersin Korkut ve Büşra Pekin konuk olmuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle