GeriTelevizyon 3 Adam yeni bölümü ne zaman?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 Adam yeni bölümü ne zaman?

3 Adam yeni bölümü ne zaman?

3 Adam konukları ve yeni bölümü merakla beklenirken programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Aynı metni paylaşan üçlü, 14 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan 3 Adam'ın hain terör saldırısı sebebiyle iptal olduğunu sosyal medyadan açıkladılar. Peki, 3 Adam yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylar!

3 Adam’ın konukları programın yayınlanmasından birkaç gün önce gündeme geldi. Ancak sevilen talk show programının yayın akışında olmaması merak uyandırdı. Peki, 3 Adam’ın 14 Aralık tarihli yeni bölümü yayınlanmayacak mı? Yeni sezonunda formatında değişikliğe giden 3 Adam yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, Çarşamba günleri ekrana gelen programın akıbeti!

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sundukları 3 Adam’ın yeni bölümüyle ilgili son dakika kararı alındı. 3 Adam konuklarını öğrenmek için kanalı ziyaret eden izleyiciler, programı yayın akışında göremeyince “3 Adam bu hafta yok mu, ne zaman yayınlanacak?” gibi sorulara yanıt aradı. Beşiktaş'taki alçak terör saldırısı nedeniyle birçok eğlence programı iptal edildi, bunlardan biri de 3 Adam oldu. Skeçleri ve sahne köşesinin yanı sıra televizyon ve sanat dünyasının sevilen isimlerini de programına konuk ederek hafta ortalarını eğlenceli kılan talk show programının yeni sezon 9. bölümü 1 hafta gecikmeli olarak izleyici karşısına çıkacak.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

3 Adam'ın ertelenme sebebi sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşıldı. Program sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak hain terör saldırı sebebiyle programlarını iptal ettiklerini sosyal medyadan duyurdular. İşte, sosyal medyadan paylaşılan o mesaj; "İstanbul'da yaşanan hain terör saldırısı sebebiyle bugün yapılması planlanan 3 Adamçekimi, ve ona bağlı çarşamba akşamı yayınlanacak olan 3 Adam programı iptal edilmiştir. Milletimizin başı sağ olsun."

GEÇEN HAFTAKİ KONUKLARI

Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı tanıyan 3 Adam’a geçen hafta; Tolga Çevik, Ezgi Serter, Emre Aydınve Deniz Baysal konuk olacak.

 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle