GeriKelebek Tehlikeli hazırlık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tehlikeli hazırlık

Tehlikeli hazırlık
refid:19100481 ilişkili resim dosyası

Sedat Doğan, hem senaryosunu yazıp yönetecği hem de başrol oynayacağı "Rüzgar" filmine yarış pistlerinde hazırlanıyor.

YARIŞLAR İÇİN HAZIRLANIYOR (FOTO-GALERİ)

“Rüzgar” gibi gelecek      

Fotoğraf sanatçısı olarak adını duyuran Sedat Doğan, şimdi de sinemaya el atıyor. Doğan, senaryosunu kendisinin yazdığı, aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturacağı “Rüzgar” filmi için düğmeye bastı. Motorcu bir gencin dramatik hikayesini konu alacak dizinin başrolünde de yine kendisi olacak.

Motokros eğitimi alıyor  

Setlere klip yönetmeni olarak adım atıp kısa sürede işi büyüten Sedat Doğan, proje hakkında şunları söyledi: “Dramatik tarzda güzel bir film bizleri bekliyor. Ben de role hazırlık için motokros eğitimleri alıyorum. 16 Ekim’de Kenan Sofuoğlu’nun pistinde düzenlenen Türkiye Pist şampiyonası 6. Ayak Yarışı’na katıldım. Bu yarışma filmim için büyük bir tecrübe oldu.”

En büyük destekçisi eşi

Filmdeki rolü gereği rasta saçlarını kısacık kestirip sarıya boyatan Sedat Doğan, “Rüzgar”ın çekimlerine 12 Aralık’ta İstanbul’da başlıyor. Cast çalışmalarının sürdüğünü söyleyen fotoğrafçıya en büyük destek ise eşi Işın Karaca’dan geliyor. Ünlü şarkıcı, pistteki antrenmanları sırasında Doğan’ı yalnız bırakmıyor. *

Sedat Doğan, 16 Ekim’deki organizasyonda KTM 450 SXF motoruyla yarıştı ve sert virajlarda eşi Işın Karaca başta olmak üzere tüm seyircilerin yüreğini ağzına getirdi.            


Yorumları Göster
Yorumları Gizle