GeriKelebek Tatlı Küçük Yalancılar izle Star TV 3. yeni bölüm özeti ve fragmanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı Küçük Yalancılar izle Star TV 3. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Tatlı Küçük Yalancılar izle Star TV 3. yeni bölüm özeti ve fragmanı
refid:29594969-spot ilişkili resim dosyası

Tatlı Küçük Yalancılar Janset'e yardım eden gizli düşmanlarının peşinde! Star TV'de pazartesi günleri yayınlanan, başrollerini; Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Deniz, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir’in paylaştığı, “Tatlı Küçük Yalancılar” bu bölüm de heyecan dolu. Sürekli etraflarında dolanan, adını bile bilmedikleri genç adam kim?

Sara Shepard’ın çok satan serisinden uyarlanan ABC Family dizisi Pretty Little Liars’ın uyarlaması Tatlı Küçük Yalancılar 3. ve yepyeni bölümüyle geliyor. Orijinal dizide, beş kişilik arkadaş grubundan Alison, Spencer, Aria, Hanna ve Emily’nin bir gece pijama partisi düzenlemesi ve aynı gece Alison’ın sırra kadem basarak kaybolması sonucunda yaşananları anlatılıyordu. Uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği dizi hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken, bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul ve aşk hayatları ekrana geliyor.

GİZLİ DÜŞMAN KİM?

Selin’e bir türlü ulaşamayan Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılırlar. A’dan gelen mesaj da korkularını iyice arttırır. Bir an önce Selin’i bulmak için harekete geçerler. Ancak Selin’i değil, sadece telefonunu bulabilirler. Yerdeki kan izleri de kızların endişelerini haklı çıkartır gibidir.

ÜNLÜLERİN KARDEŞLERİ

Eren’in yönlendirmesiyle önce Selin’in ailesi sonra da Komiser Vecip olaya dahil olur. Her yerde Selin’i arayan polisin, kızların ifadeleri doğrultusunda, tek bir şüphelisi vardır: Toprak...
Dört bir yanda aranan Toprak, kapana kısılmıştır. Bundan sonra atacağı her adımın onu karanlığa biraz daha yaklaştıracağını bilmektedir artık. Korkularından kaçmak için de tek bir çözüm gelmektedir aklına.

Tatlı Küçük Yalancılar izle Star TV 3. yeni bölüm özeti ve fragmanı

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aslı, yaşadıkları yorucu gecenin sonunda Eren’e sığınır. Ancak onu koruyabilmek adına fazlaca soru soran Eren, Aslı’nın yine canını acıtır. Aslı, unutmak istediği suçuyla, vicdanıyla yüzleşmesine sebep olduğu için öfkeyle ayrılır Eren’in yanından. Eren’in Aslı’nın gönlünü almak, ona yaşadıklarını bir gece olsun unutturmak için yaptıkları ise, iki aşığı tekrar yakınlaştıracaktır.
Kızlar bir yandan Selin’in başına gelenin şokunu üzerlerinden atmaya çalışırken bir yandan da gizli düşmanlarının kim olabileceğiyle ilgili yeni şüphelere kapılırlar.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR 3. BÖLÜM FRAGMANI

Onun kim olduğunu öğrenmelidirler. Bu konuda, adım adım Hande’nin hayatının bir parçası olmaya başlayan Barış’tan yardım alacaklardır.
Kızlar, sürdükleri iz sonunda hiç beklemedikleri bir cevapla karşılaşırken, Açelya Ademoğlu cinayetiyle ilgili ortaya çıkan bir delil herkesi şaşırtmakla kalmayacak, aynı zamanda da Açelya’nın kaybolduğu gece yaşananlarla ilgili yeni soruları beraberinde getirecektir.

Yayın Günü : 20 Temmuz Pazartesi
Yayın Saati : 20.00


Yorumları Göster
Yorumları Gizle