GeriKelebek Tatlı Küçük Yalancılar 8. bölüm yayınlandı - izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlı Küçük Yalancılar 8. bölüm yayınlandı - izle

Tatlı Küçük Yalancılar 8. bölüm yayınlandı - izle
refid:29891489-spot ilişkili resim dosyası

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 8. bölümü Star TV'de yayınlandı. Son bölümde Toprak, kendisinin hapse girmesine, kız kardeşinin kör olmasına neden olan olayların içinde Selin'in de olduğunu öğrenir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 8. bölüm linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 8. bölümü Star TV'de yayınlandı.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 8. bölümünü izlemek için tıklayın

TATLI KÜÇÜKYALANCILAR DİZİSİNDE BU HAFTA NELER YAŞANDI?

Selin’in kısa süren mutluluğu tek bir mesajla kabusa dönüşür. Toprak, kız kardeşinin kör kalmasına, kendisinin de hapse girmesine sebep olan olayda Selin’in de parmağı olduğunu öğrenir. Bu olay onun yıkılmasına neden olur. Selin, Toprak’ı kaybetmenin acısıyla soluğu Hande’nin yanında alır.

Tatlı Küçük Yalancılar 8. bölüm yayınlandı - izle

Hande, arkadaşına yaptığı kötülüğün vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Üstüne üstlük Barış’ın da kalbini kırmış, annesini korumak amacıyla, hayatını içinden çıkılmaz bir karmaşaya sürüklemiştir. Birkaç cephede birden mücadele vererek kendini affettirmeye, yaptıklarını düzeltmeye çalışır. Ancak A’nın bozduklarını düzeltmek o kadar da kolay olmaz.

Aslı ve Eren arasındaki ilişkiye tanık olan Müge rahat durmaz. İsim vermeden herkese Eren’in bir öğrencisiyle ilişkisi olduğundan bahsetmeye başlar. Hande, çok geç olmadan, Müge’nin çektiği fotoğrafı başkalarına göstermesine engel olmaya çalışır. Ancak Eren’i görme umuduyla derse giren Aslı’yı ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

BU YAZIN EN GÜZEL YALANCILARI

Toprak’a gelen ses kaydından haberdar olan Janset, beklenmedik bir ismin yardımıyla mesaja ulaşır. Böylelikle eline her şeyi açığa çıkaracak bir delil geçmiş olur. Ve nihayetinde soluğu karakolda alır. Janset’in yarattığı tehlike, kalbi kırık iki adamın güçlerini birleştirmelerine yol açar.

Selin, A’dan gelen mesajla, Janset olayının gölgesinden kurtulmanın ne kadar zor olduğunu bir kez daha anlar. Bu kez, yaptığı yanlışı düzeltmek için bir şansı olabileceğini düşünür. Ancak kurtarıcı olarak gittiği yerde, kendisini bir tuzağın beklediğinden habersizdir.

İlgili video:

Dilara Gönder yaz dizilerini böyle tiye aldı!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle