GeriKelebek Tamer'le ayrılmadık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tamer'le ayrılmadık

Tamer'le ayrılmadık
refid:6932378 ilişkili resim dosyası

Tamer Karadağlı’dan ayrılıp bir yapımcıyla aşk yaşadığı iddiaları Deniz Uğur’u öfkelendirdi. Bundan böyle sessiz kalmayacağını, hakkını mahkemede arayacağını belirten Uğur, "Tamer’le de ayrılmadık. Bahsi geçen yapımcıyı tanımam. Artık bu asılsız haberler çirkinleşmeye başladı" dedi.

Tamer Karadağlı ile birlikte olan Deniz Uğur, son günlerde hakkında çıkan iddialara Kelebek aracılığı ile yanıt verdi. Tamer Karadağlı’dan ayrıldığı ve ünlü bir yapımcıyla aşk yaşadığı haberleri karşısında şaşkına döndüğünü belirten Uğur, "Artık bu asılsız haberler giderek çirkinleşmeye başladı. Bugüne kadar hep sustum. Ama sustukça daha çok üstüme gelmeye başladılar. Bundan böyle hakkımı mahkemede arayacağım" dedi.

Şu sıralar bir dizi film anlaşması yapmak üzere olan Deniz Uğur, Kelebek’e şu açıklamayı yaptı:

"Bunun mutluluğunu, keyfini yaşarken çıkan haberler beni çok üzüyor. Ben bahsi geçen o yapımcıyı tanımam. Yüz

/images/100/0x0/55eb03caf018fbb8f8a56d65
yüze gelmişliğimiz, bir merhabamız bile yok. Diğer kardeşleri ile birkaç kez iş görüşmesi için bir araya gelmiştik ama onu hayatımda hiç görmedim. Bu balon haberler bir gün biter diye sabrettim, bekledim ama biteceği yok. Bu haberi yapanları mahkemeye vereceğim. Sanırım birileri bilinçli olarak bu dedikoduları ortaya atıyor."

ARAMIZ ÇOK İYİ

"Tamer’le de ayrılmadık. Bu da doğru değil. Allah’a şükür her şey yolunda, özel hayatımızda hiçbir sorun yok. İnsanlar bizi bir arada göremediği için her gün bir şeyler uydurup duruyor. Dediğim gibi aramız çok iyi, ayrılık falan yok, hiçbir sorun yok. Biz çift olarak bir arada görüntü vermek istemiyoruz. Bu bir seçim meselesidir.

Hiç kimse de bizi bir arada göremeyecek. Ben şu an İstanbul’dayım. Bir dizi film görüşmesi için geldim.

Kısmetse yeni yayın döneminde güzel bir proje ile ekranda olacağım.

Onun dışında oğlum ile kısa bir tatile çıkacağım. Dedesinin yazlığına gitmeyi düşünüyoruz... Çocuklarımız bizim için çok önemli. Önce onların sağlığı, mutluluğu geliyor."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle